Atsiliepimai

Kristina Data: 14.03.2021 Laikas: 12:12
Sveiki, norėčiau pasiteirauti apie sofą-lovą Adelaida.
Nesuprantu kaip užsakyti sofos užvalkalo ir pagalvių spalvas, nes sistema neduoda tokio pasirinkimo kokio norime. Kaip suprasti kur yra užvalkalas, iš išorės, kai sofa suskleita ir kur vidus, kai sofa ištiesta(čia dėl spalvų pasirinkimo). Per kiek laiko įvykdomas užsalymas?
Lauksiu atsakymo el.p. arba nurodykite kontaktus, kuriais galėčiau paskambinti pasikonsultuoti.

sabonaitiene@yahoo.com
Regina Data: 19.01.2021 Laikas: 21:24
Sveiki, norėčiau pasiteirauti apie sofą-lovą MIMOZA 2 ir fotelį., kaip suprasti kur yra užvalkalas, o kur viršus (čia dėl spalvų pasirinkimo). Per kiek laiko įvykdomas užsalymas? Lauksiu atsakymo el.p. liudvinaitienregina88@gmail.com
Asta Data: 07.08.2014 Laikas: 10:33
Sveiki, labai patenkinta užsakyta sofa Adelaida. Apskritai "Transformerių" baldai labai skiriasi nuo tradicinių, siūlomų baldų rinkoje. Kaip žmogui, vengiančiam banalių gigantiškų odinių baltų kampų, ši sofutė imponavo savo stilingumu ir meniškumu (detalės pagal autorinius paveikslus, plati spalvinių derinių gama), struktūriniu vientisumu (nėra perteklinių detalių, konstrukcija paprasta, aiški ir stabili, jau prieš kelis metus išbandyta), kompaktiškumu (nesunkiai galima perstatyti, neužgriozdina erdvės). Tad baldo privalumai eliminavo nežymaus užsakymo vėlavimo svarbą. Akivaizdu, "Transformerių" baldai orientuoti į nestandartinio mąstymo , kūrybiškus klientus. Dėl šios priežasties ši įmonė tikrai verta lojalumo . Ačiū ir sėkmės.
Birutė Data: 12.10.2013 Laikas: 03:00
Laba diena,

turiu pastebėjimą, kad labai šykštite sofų parametrų - galėtumėt parašyti juos atskirai apačioje prie kiekvieno modelio, nes dabar nesuprantama, kokį konkrečiai ilgį ir kokį konkrečiai plotį turite omenyje. Kai kurių sofų plotis nurodytas "140 cm" ir pan. Bet panašu, kad tai ištiestos sofos-lovos plotis, o koks yra suskleistos sofos plotis, lieka neaišku. Taip pat nėra (arba ne visur) nurodyti aukščiai, gyliai ir pan.
Ina Data: 18.06.2013 Laikas: 11:09
Nupirkome dukrai lova KIWI ir esame labai patenkinti. Sunkiai uzneseme i savo specifini busta, teko isrinkti ir vel surinkti. Surenkant reikejo pasukti galva, kad viska sudeti teisingai. Taciau miegui - tai pasakiska lova. Teko ir paciai joje guleti ir uzmigti. Zinoma tobuleti yra kur (kad lengviau susirinktu ir "sumazetu" nesant laiptais), taciau visumoj dziaugiames. Sekmes koletyvui kuriant ir tobulinant! Dziugu, kad Lietuvoje vyksta ne tik perpardavimai, bet ir kurybine gamyba!
Viktorija Data: 02.12.2011 Laikas: 16:40
Laba diena,
prieš kokius 5 m. pirkau sofą Adelaida. Esu labai patenkinta pirkiniu. Puiki kokybė! Sofa ir šiandien atrodo kaip nauja. Neveltui buvo 3 m. garantija, bet jos taip ir neprireikė. Sėkmės Jums :)
Jei norite pasirašyti svečių knygoje, privalote prisijungti.

Ar tikrai norite pakeisti komplektacijos variantą?

Prekė nėra pilnai sukomplaktuota, parinkite visas privalomas komplektacijos dalis.